Camp i Oliveras, Manel

Persones

Informació

NomCamp i Oliveras, Manel
Població NaixementManresa
Data Naixement01/01/1947
Descripció
És Compositor
És autor de llibresNo
Ha fet lletres de sardanesNo
És actualment instrumentista de coblaNo
Cobla.
Rol dins la cobla
Enllaç Músics per la Coblahttps://musicsperlacobla.cat/compositor.php?autor_id=1124

Sardanes

Mostrant fins a 10 resultatsVeure tots

TítolAutorCurtsLlargsSaltsObligadaLloc EstrenaLloc Estrena (Text)Data EstrenaPoblació referenciadaAltresPremisParticel·la disponibleFitxer Particel·laInterpretacionsQuant. GravacionsParticel·les disponiblesTipus Música
EsclatsCamp i Oliveras, Manel000Cobla i piano trio01/01/2008.No31Obra lliure
El ball francèsCamp i Oliveras, Manel00001/01/2005.NoGlossa
L'estona de filarCamp i Oliveras, Manel000.No2Obra lliure
CanigóCamp i Oliveras, Manel000.No1Poema
La meva petita terraCamp i Oliveras, Manel000Piano i tenora.FantasiaNo31Obra lliure
RessorgirCamp i Oliveras, Manel000..NoObra lliure
Les filosesCamp i Oliveras, Manel000Cobla i piano..No1Ballet
Festa de Nostra SenyoraCamp i Oliveras, Manel000..NoBallet
Nit de Sant JoanCamp i Oliveras, Manel000.01/01/1985.NoBallet
Suite de primaveraCamp i Oliveras, Manel000Piano, percussió i coblaPeralada06/07/2002.No3Suite