Sant Jordi

Sardanes

Informació

TítolSant Jordi
AutorLeón i Royo, Jordi
Curts39
Llargs81
Salts65
Obligada
Lloc EstrenaBarcelona
Lloc Estrena (Text)Espai de Música i Dansa
Data Estrena09/12/1993
Població referenciadaBarcelona
AltresAl desè aniversari de la cobla Sant Jordi (versió original de 84)
Premis
Particel·la disponibleNo
Fitxer Particel·la
Interpretacions79
Quant. Gravacions2
Particel·les disponibles6
Enllaç Músics per la Coblahttps://musicsperlacobla.cat/obra.php?codi=1.1LeoRoy001
Tipus MúsicaSardana

Interpretacions

Mostrant fins a 10 resultatsVeure tots

NomDataPoblacióCoblaTipusComentari
Festa Major09/09/2018Sant Joan de les AbadessesBerga JoveBALLADAA les 11:45h., Sardana d'honor, i a les 12:30h., d...
Lliurament premis Dia de la Sardana20/12/2008MontserratLa Principal del LlobregatCONCERTLa Principal del Llobregat
Proclamació Ciutat Pubilla26/04/1998TerrassaSant Jordi - Ciutat de BarcelonaCONCERT 18 hores, Sant Jordi
Aniversari Ripollet Sardanista18/11/2007RipolletSant Jordi - Ciutat de BarcelonaALTRES ACTESSant Jordi i Marinada
Concert Ripollet22/11/1998RipolletSant Jordi - Ciutat de BarcelonaCONCERT19 hores, Sant Jordi
Concert13/12/2008BarcelonaSant Jordi - Ciutat de BarcelonaCONCERTSant Jordi
Concert11/01/2004Sant CeloniSant Jordi - Ciutat de BarcelonaCONCERTSant Jordi
Aplec de Sant Cugat29/09/2002Sant Cugat del VallèsSant Jordi - Ciutat de BarcelonaAPLECPral. Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Mediterrà...
Aplec de Sant Cugat24/09/2000Sant Cugat del VallèsLa Principal del LlobregatAPLEC11 i 17; Llobregat, Jovenívola i Principal de Terr...
Festa a Malgrat08/12/2000Malgrat de MarJovenívola de SabadellALTRES ACTESJovenívola i Llobregat

Gravacions

Mostrant 2 resultats (tots)Filtrar

CDVolumDataRegistreSardanaAutorCoblaOrdre
Jordi León. Sardanes301/01/2025AVS 5.3031Sant JordiSant Jordi - Ciutat de Barcelona1
Sardanes001/02/1999AVS 5.1659Sant JordiSant Jordi - Ciutat de Barcelona1
Sant Jordi | SomArxiu